Premier Luxury

Sports & luxury car rental

The most exotic fleet of premium & luxury cars in Estonia.

Adrenaline-filled adventures and awed expressions are guaranteed! Book Your car today!

CHOOSE YOUR CAR

A premium car for every occasion

From weddings to family trips – Special events require a special car

Turn your precious moments and social events into something truly extraordinary. By choosing a luxury car You embrace exceptionality and freedom. Leave the mundane worries of daily life behind. Dive into a world of unlimited excitement and possibilities. Create memories that will last a lifetime.

With Premlux you get more than just a car – you get a royal experience!

CHOOSE YOUR CAR

Why PremLux Car Rental?

We offer some of the most exotic luxury & sports cars in Estonia at the best prices. Unique design, high-performance and royal comfortability. Begin Your adventure today! A perfect car for any event.

Turn any journey into something truly extraordinary. Create precious memories alone or with people close to You. Make these moments stay for the rest of Your life. Elicit admiration and awed expressions when You cruise the city streets. Make people’s heads turn, jaws drop and eyes widen as You graciously glide by them.

Premlux’s goal is to bring you more than just picturesque machines. We aim to redefine luxury on wheels and what it means to travel in style. No matter where You go we have just the right car for you, be it:

  • Business meetings and trips
  • Birthdays
  • Personal quality time on the road
  • Family trips
  • Dates
  • Or anything else in between

Pulmaauto rent

Luksusauto koos kaunistuste ja sohvriga

Pakume suurepärast võimalust unustamatu ja stiilse pulmasõidu jaoks. Meilt saate pilkupüüdva luksusauto, mille kaunistame vastavalt Teie soovidele, et see sobiks ideaalselt kokku pulmade stiili ja temaatikaga.

Kui soovite oma erilist päeva täielikult nautida, siis pakume ka sohvriteenust. Meie kogenud ja professionaalsed juhid tagavad, et jõuate sihtkohta õigel ajal, mugavalt ja murevabalt.

Vaatan lähemalt

Elamussõit

Rajapäev Porsche Ringil

Tahad võtta autost viimast ja teha seda nii nagu tava teed ei võimalda? Tunda kõiki 507 hobujõudu, mida võimsa V8-mootoriga Mercedes-AMG BRABUS G55 pakub, või proovida järele, kas voolujooneline BMW i8 Pure Impulse suudab tõesti kiirendada 0-100 km/h vaid 3,8 sekundiga?

Pakume võimalust minna meilt valitud autoga Audru Porsche Ringi rajapäevale. Laseme Teie valitud tippklassi auto esinduses sõiduks ette valmistada

Vaatan lähemalt

Sohver

Luksusauto rent juhiga

Kui otsite erilist ja luksuslikku kogemust, siis meilt saate tellida auto koos professionaalse sohvriga. Meie kogenud juhid tagavad Teile turvalise ja stiilse sõiduelamuse.

Koos juhiga renditud auto on hea valik erinevate ürituste jaoks, näiteks pulmad, sünnipäevad, ärireisid kui ka niisama mugavalt ja murevabalt ringi liikuda oma reisi ajal, ilma et peaks ise rooli taga olema.

Vaatan lähemalt

Kohaletoomine

Transport soovitud asukohta

Meie eesmärk on pakkuda sujuvat ja mugavat autorendi kogemust ning auto kohaletoomise teenus võimaldab meil seda veelgi paremini teha.

Teil pole vaja kulutada aega meie kontorisse tulemiseks, vaid meie meeskond toob auto Teie soovitud asukohta kokkulepitud ajaks ning soovi korral ka tagastab selle. Olgu see siis Teie kodu, hotell või lennujaam – teeme kõik endast oleneva, et tagada Teile nauditav ja vaevatu rendikogemus.

Vaatan lähemalt

Kinkekaart

Kingi luksuslik elamus

Kui otsite kingitust autoentusiastile või lihtsalt soovite kellelegi midagi meeldejäävat ja luksuslikku kinkida!

Kinkekaarte saame teha mitmes formaadis. Voucheri kujul, kus ostate soovitud summa eest kinkekaardi mida kingi saaja saab kasutada auto rendi eest või elamuse näol. Kus siis kas sohverdame kingisaajat mõned tunnid ringi või viime näiteks ringrajale rallitama.

Vaatan lähemalt

Membership

100 aegumatut rendipäeva

Imekaunis ja luksuslik valge Mercedes Benz S-Class W222 koos professionaalse autojuhiga oma parim kingitus mida endale pulmapäeval ise teha saate. Autot renditakse koos autojuhiga ja minimaalne rendiaeg on 4 tundi. Sõiduk asub Tallinnas.

Vaatan lähemalt